bollywood-indie.pun.pl

Nowe forum o bollywood , a zwłascza o parach SRK& Kajol, Rani & Abhisheku

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-05-23 12:22:04

Shanti_22

bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 31

Deewana-Szalony (1992)

Opis Filmu:

http://gfx.filmweb.pl/po/50/96/145096/6959651.3.jpg?l=1185190085000
Ravi (Rishi Kapoor), popularny miejscowy piosenkarz, poślubia swą wielką fankę Kajal (Divya Bharati). Po ślubie chciwy wuj Raviego (Amrish Puri) wraz z synem postanawia go zabić, by przejąć kontrolę nad jego majątkiem. Kajal, będąca świadkiem ich walki, jest zdruzgotana i postanawia spędzić resztę życia jako wdowa. Wraz z teściową wyjeżdża do innego miasta, gdzie szaleńczo zakochuje się w niej młody Raja Sahay (Shahrukh Khan). Kajal wychodzi za niego, ale to nie oznacza końca kłopotów...











Moja ocena:
Fajny...
Film fajny. Choć... Zdecydowanie za mało Shahrukha.
Pierwsza część nie była aż tak zła.... nawet nie przewijałam.... [tylko piosenki.., bo strasznie mi nudziły....]
Pewnie jak bym ten film miała drugi raz oglądać, to przewinęła bym aż do momentu pojawienia się Shahrukha..., ale jak oglądałam go pierwszy raz, to przewijanie byłoby jak dla mnie trochę jak bezsensu... Więc, przez praktycznie połowę filmu, czekałam, aż SRK się w końcu pojawi... No i w końcu się pojawił... Podobała mi się jego rola... i to nawet bardzo.
Muzyka... jak już pisałam, nudziła mnie... podobała mi się jedna piosenka, ta na wejście Sharu...
Podsumowując...: Pierwsza połowa nawet dobra, druga połowa świetna, nawet bardzo!!

Offline

 

#2 2009-05-24 19:56:35

lipka02

Administrator

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 100

Re: Deewana-Szalony (1992)

Druga połowa cudowna.Oglądałam ten film już dawno muszę w końcu sobie jeszcze raz go oglądnąć bo ostatnio kupiłam go w Tinie.Film godny polecenia nawet dla tego że to jeden z debiutów Shahrukha!
PS:Shanti 22 ta piosenka kiedy szarukh się pojawia naprawdę jest świetna


http://img128.imageshack.us/img128/8004/beztytuugdrv0.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
« Ciel D’ORAN »